Witamy

Willa Alicja

Zapraszamy do Willi Alicja!

Wierzymy, że wypoczynek w komfortowych warunkach blisko natury jest najefektywniejszą formą ładowania baterii i pozwala nam pozytywnie iść przez życie. Każdy z nas potrzebuje i zasługuje na taki wypoczynek. Z tą myślą tworzyliśmy i zajmujemy się naszą willą. Z tą myślą mamy przyjemność zaprosić Państwa do nas!

Willa Alicja w Ustroniu to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku zarówno tym indywidualnym, jak i grupowym. Projektując budynek dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić komfort naszym gościom tak, aby mogli oni czuć swobodę i niezależność jak “w domu".

Wał wiślany tuż obok domu

Położenie i Atrakcje

Świadomi miejscowych atrakcji, bogatej oferty turystycznej oraz piękna otaczającej natury nie wiemy jednak na ile uda nam się Państwa zatrzymać wewnątrz naszej Willi.

Ustroń - już sama nazwa wskazuje, że można tu znaleźć wiele urokliwych, ustronnych miejsc, w których można ukoić nerwy i odpocząć od zgiełku dużego miasta. Jedna z najstarszych miejscowości Ziemi Cieszyńskiej rokrocznie przyciąga miłośników wędrówek pieszych i rowerowych, pasjonatów białego szaleństwa, admiratorów przyrody, kuracjuszy pragnących podreperować swe zdrowie.

Właśnie dlatego jesteśmy pewni, że niezależnie od preferowanej formy wypoczynku, czy to aktywnej czy "domatorskiej", spędzą Państwo u nas miłe chwile i nie raz do nas wrócą :). Zapraszamy!