Willa

Kuchnia Kuchnia

Kuchnia z Jadalnią

Naszym gościom udostępniamy dwie kuchnie z pełnym potrzebnym wyposażeniem: płytą indukcyjną, piekarnikiem, mikrofalówką, czajnikiem elektrycznym, przelewowym ekspresem do kawy oraz kompletem garnków i zastawy stołowej. Kuchnia połączona jest z jadalnią gdzie można wygodnie zjeść przygotowany posiłek.

Salon Salon

Salon

W naszym salonie można odpocząć na wygodnej kanapie, obejrzeć film, posłuchać muzyki, pograć w karty ​lub planszówki. Dla miłośników literatury przygotowaliśmy ​również ​kącik biblioteczny.

Sala ćwiczeń Sala ćwiczeń

Sala zabaw, ćwiczeń i Poddasze Warsztatowe

Na ostatnim piętrze domu znajduje się sala ​z zabawkami, stołem do ping-ponga, materacami oraz drabinką do ćwiczeń. Jest to idealn​a ​przestrzeń​ do​ beztroskiej, dziecięcej swawoli. Miejsce może również służyć jako sala warsztatowa​, parkiet do tańca​ lub ​sala ćwiczeń dla grupy.

Ogród i plac zabaw Ogród z altaną

Ogród

Naszym gościom udostępniamy ogród. Zielona trawa idealnie nadaje się żeby rozłożyć kocyk i poczytać książkę lub odpocząć na leżaku (dostępne bezpłatnie). Dzieci spędzą radośnie czas na placu zabaw wyposażonym między innymi w piaskownicę, zjeżdżalnię, trzepak i huśtawki. Wieczorem można zapalić ognisko i skorzystać z rusztu, lub tradycyjnych patyków ;), żeby przyrządzić kiełbaski i inne przysmaki. Potrawy można następnie zjeść przy dużym stole pod altaną.

Parking

Nasi goście nieodpłatnie mogą korzystać z monitorowanego, zamykanego na noc, niestrzeżonego parkingu na terenie posesji.